Re-Invitation Tenders in 2021
Government (Apr 29, 2026) የመንግስት ግዢ ጨረታ ሲያወጡ ቀኑን ስለሚቀያይሩት በየጊዜው ማየት እንዳትረሱ! ቀኑ ቢቀየር ሃላፊነት አንወስድም! https://production.egp.gov.et/egp/bids/all/tendering/8a881c23-cd5e-47d2-9bec-7d387efeb9d9/open Invitation to Bid PROCUREMENT OF NETWORK SECURITY SOLUTION Procurement Reference No: ECC-NCB-G-0396-2018-BID-Open-Re-bid-Re-bidProcurement
Ethiopian Customs Commission፡ Procurement of Network Security Solution
Government (Apr 29, 2026) የመንግስት ግዢ ጨረታ ሲያወጡ ቀኑን ስለሚቀያይሩት በየጊዜው ማየት እንዳትረሱ ቀኑ ቢቀየር ሃላፊነት አንወስድም! https://production.egp.gov.et/egp/bids/all/tendering/f912c70e-eb67-4d0b-a53a-da8f771cfc6d/open Invitation to Bid “የአይሲቲ፣ የፎቶ ኮፒና ፕሪንተር መለዋወጫ ዕቃዎች ግዥ” Procurement Reference
ወሎ ዩኒቨርስቲ: የአይሲቲ፣ የፎቶ ኮፒና ፕሪንተር መለዋወጫ ዕቃዎች ግዥ መፈፀም ይፈልጋል
Government (Apr 28, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the Electronic Government Procurement website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/tendering/e89fe4aa-1aeb-4af2-bce4-0eacbca9fe0d/open Reference Number: WU-NCB-G-0093-2018-BID-Open-Re-bid Lot Reference: WU-2018 Procurement Information Procurement Type:
Wollo University፡ የጨርቃ ጨርቅና የደንብ ልብሶች ግዥ
Government (Apr 28, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the Electronic Government Procurement website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/tendering/fe433c2e-d8bc-4a6d-b9d9-bdae1bc17d0c/open Reference Number: DMU-NCB-W-0055-2018-BID-Open-Re-bid Lot Reference: DMU/NCB/50/2018 Procurement Information Procurement Type:
Debremarkos University: Health Campus Incinerator Construction Work
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
የኢትዮጵያ ቡና ስፖርት ክለብ የክለቡን 50ኛ ዓመት የምስረታ በዓል አስመልክቶ በተለያዩ ዝግጅቶች ማክበር ይፈልጋል ስለሆነም በኢቨንት ኦርጋናይዘር ሙያ ያሉ ድርጅቶችን ይፈልጋል
Reporter (Aug 09, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ የኢትዮጵያ ቡና ስፖርት ክለብ የክለቡን 50ኛ ዓመት የምስረታ በዓል አስመልክቶ በተለያዩ ዝግጅቶች ማክበር ይፈልጋል።
Mootummaa Naannoo Oromiyaatti Waajjirri Maallaqaa Godina Harargee Bahaa Meeshaalee Barruu, Qulqullinaa, Elektirooniksii, Farnicharoota, Goommaafi Baatirii Konkolaataa Adda Addaa Seektaroota Godinaatiif Caalbaasii Ifaatiin Dorgomsiisee Bittaa Gaggeessuu Barbaada. Kanaafuu Dorgomtoonni Ulaagaalee Armaan Gadii Kana Guuttan Caalbaasicha Irratti Akka Hirmaattan Afeeramtanii Jirtu
BARRIISAA (Aug 09, 2026) Beeksisa Caalbaasii Lakkoofsa 01/2019 Mootummaa Naannoo Oromiyaatti Waajjirri Maallaqaa Godina Harargee Bahaa meeshaalee barruu, qulqullinaa, elektirooniksii,
በኦሮሚያ ክልላዊ መንግሥት በሸገር ከተማ አስተዳደር የገላን ክ/ከተማ ገ/ጽ/ቤት የጽህፈት መሣሪያ፣ የመኪና ጎማ፣ ፈርኒቸር፣ ኤሌክትሮኒክስ፣ የደንብ ልብስ፣ የቴክኒክ እና ሙያ እቃዎች፣ የፒካፕ መኪና እና ትንንሽ የቤት መኪና ኪራይ መከራየት ይፈልጋል
Addis Zemen (Aug 09, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ በኦሮሚያ ክልላዊ መንግሥት በሸገር ከተማ አስተዳደር የገላን ክ/ከተማ ገ/ጽ/ቤት በ2019 የበጀት ዓመት ለመጀመሪያ
Ministry of Finance: Procurement of Spare Parts
Government (Aug 10, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/58c66dc0-0171-4fb2-9545-6c0b816644e7/open Lot Information
Mana Murtii Ol’aanaa Godina Wallaggaa Bahaa Mana Daldalaa Fi Mana Ciisichaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisaa Caalbaasii 1 ffaa Raawwiin Himataan Taaggalee Askiidom fi Raawwiin Himatamaan Askiidom Damballoo gidduu falmii
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa G/Gujee Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii R/Himataan Obbo Darajjee Fedhasaa fi R/Himatamaa Obbo Heenook Kabbadaa jidduu falmii raawwii jiru
Mana Murtii Ol’aanaa Godina Wallagga Bahaa Mana Jireenyaa Gurgurr Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Mana Qopheessaa Magaalaa Naqamtee fi Murtii Abbaa Idaa 1faa Dhaabbata Ijaarsa Waliigalaa
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Boolee Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beteleeheem Ayinaalamifi M/A/Idaa nObbo Toomaas Dheeressaa jidduu falmii jiru ilaalchisee mana
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Dambalaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Dabballee Gadaa fi M/A/Idaa Obbo Gammadaa Badhaasoofi Makkiyaa Jundii jidduu falmii raawwii