Re-Invitation Tenders in 2021
Addis Zemen (May 18, 2026) ድጋሚ የወጣ የሐራጅ ሽያጭ ማስታወቂያ በፍ/ባለመብት አቶ ሽብሩ ማሞ እና በፍ/ባለዕዳ እነ ወ/ሮ ተስፋነሽ ፍስሀ መካከል ስላለው የፍርድ አፈጻጸም ጉዳይ የፌዴራል መጀመሪያ ደረጃ ፍ/ቤት በመ/ቁጥር
የቦታው ስፋት 368 ካ/ሜ የሆነ ቤትና ቦታ የሐራጅ ሽያጭ ማስታወቂያ
Government (May 19, 2026) የመንግስት ግዢ ጨረታ ሲያወጡ ቀኑን ስለሚቀያይሩት በየጊዜው ማየት እንዳትረሱ ቀኑ ቢቀየር ሃላፊነት አንወስድም! https://production.egp.gov.et/egp/bids/all/tendering/4a44ea9a-d822-4386-bea0-e30f56d8857b/open Invitation to Bid Procurement of Hotel Service Procurement Reference No: ECC-NCB-NC-0594-2018-BID-Open-Re-bidProcurement Category:
Dire Dawa Branch Office , Ethiopian Customs Commission፡ Procurement of Hotel Service
Government (May 19, 2026) የመንግስት ግዢ ጨረታ ሲያወጡ ቀኑን ስለሚቀያይሩት በየጊዜው ማየት እንዳትረሱ ቀኑ ቢቀየር ሃላፊነት አንወስድም! “ https://production.egp.gov.et/egp/bids/all/tendering/57fd7d53-8312-4b84-99a0-3b4faab42e62/open ” Invitation to Bid “ Procurement of Rent Service” Procurement Reference
Ethiopian Customs Commission Would Like to Procure Car Rent Services for Mojo Customs Branch Office
Government (May 19, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/9f66c466-95b9-418c-9e1e-71380012087a/open Lot Information Procurement Reference Number: RG-NCB-G-0061-2018-PUR Object of Procurement: ድጋሚ የወጣ የመኪና
ኢትዮጵያ ፌዴራላዊ ዴሞክራሲያዊ ሪፐብሊክ የሪፐብሊኩ ጥበቃ ኃይል፡ ድጋሚ የወጣ የመኪና መለዋወጫ ዕቃዎች ግዥ መፈፀም ይፈልጋል
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
Waajjira Mallaqaa Aanaa Gooroo Meeshaalee Barreeffamaa, Meeshaalee Qulqulliinaa, Meeshaalee Dhaabbataa Biiroo Keessa, Dhumaata,Meeshaalee Fi Farnicharoota Uffata Seera, Gatii Hodhaa Uffata Seera, Electrooniksii, Motor Saayikilii, Meeshaalee Konkolaataa Ijaarsaa, Gommaa Motorootaa, Meeshaalee BLTO, Meeshaalee Hospitaala, Nyaataa Hospitaala Meeshaalee Sagantaalee Garagaraa Fi Kan Biroos Caalbaasii Ifaan Dorgomsiisee Bituu Barbaadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisaa Caalbaasii Ifaa Bittaa Meeshaalee Lakk.01/2019 Godinaa Baalee Aanaa Gooroottii Waajjirrii Maallaqaa Aanaa Gooroo Seektaroota
Ministry of Culture & Sport: Procurement of Printing and Publishing Services
Government (Aug 03, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/406065c2-f387-4fb2-a4ab-db7a8fd60029/open Lot Information
Mana Murtii Aanaa Boosaat Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa caalbaasii M/A/Mirgaa Yaamii Gammachuu faa N-4 fi M/A/Idaa Obbo Gammachuu Bantii jidduu falmii raawwii
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Luugoo Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii R/Himataan Obbo Yaabsiraa Admaasuufi R/Himatamaan Obbo Balawu Tafarraa jidduu falmii raawwii jiru ilaalchisee
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Dambalaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/Abbaa Mirgaa Aadde Fooziyaa Kamaal fi M/Abbaa Idaa Keeyiree Waaballaa jidduu falmii raawwii
Mana Murtii Ol’aanaa Magaalaa Shaggar Teessoo Teebilii Firiijii Tiivii (televizyiinii) Gurguruu Barbaadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa caalbaasii R/Himataa Obbo Mangistuu Abdiisaafi R/himatamtoota 1ffaa Obbo Jifaaraa Guddataa 2ffaa Obbo Haacaaluu Baqqalaa
Hibret Bank Invites Eligible Local and International Bidders for the Installation, Integration, Support, and Maintenance of an ATM Monitoring Tool.
Capital (Aug 02, 2026) CALL FOR LOCAL AND INTERNATIONAL TENDER Bid No. HB/008/2026 Hibret Bank would like to invite interested
Mercy Corps Invites Eligible Bidders for the Consultancy to Develop Knowledge Products
2merkato.com (Aug 03, 2026) Terms of Reference (ToR)Consultancy to Develop Knowledge Products (PR171113) Background Empowering Families, Enriching Lives: Evidence-Driven Scaling
የቦታ ስፋቱ 84 ካ.ሜ የሆነ ቤት ሐራጅ ሽያጭ ማስታወቂያ
Addis Zemen (Aug 02, 2026) የሐራጅ ሽያጭ ማስታወቂያ የፍ/ባለመብት ብዙነሽ አስናቀ እና በፍ/ባለዕዳ አስታጥቄ ይገዜ መካከል ስላለው የፍርድ አፈጻጸም ጉዳይ