Re-Invitation Tenders in 2021
Reporter (Jul 15, 2026) የሐራጅ ማስታወቂያ ቁጥር፤ ቡባ/ሕአዳ/ሐራጅ/046/2018 ቡና ባንክ አ.ማ በአዋጅ ቁ. 97/1990 (እንደተሻሻለው) በተሰጠው ስልጣን መሠረት ቀጥሎ የቀረቡትን ንብረቶች በግልጽ ሐራጅ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል። ተ.ቁ የተበዳሪ ስም የንብረት
ቡና ባንክ አ.ማ. የመኖሪያ ቤት በግልጽ ሐራጅ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል
Reporter (Jul 15, 2026) Bid Invitation Notice for Supply ATMs and POS Terminals Lot No Description of the Item Bid Ref. No Bid Security Lot 1 3rd Time Re-Bid ATMs
Sidama Bank Invites National Competitive Bids for the Supply and Installation of Automated Teller Machines (ATMs) and POS Terminals.
Reporter (Jul 15, 2026) የሐራጅ ማስታወቂያ ቁጥር አማራ ባንክ 43/2018 አማራ ባንክ አማ በአዋጅ ቁጥር 97/90 እና 216/92 በተሰጠው ስልጣን መሠረት ከዚህ ቀጥሎ የቀረበውን ንብረት በግልጽ የሐራጅ ጨረታ አወዳድሮ ለመሸጥ
አማራ ባንክ አ.ማ. ንብረት በግልጽ የሐራጅ ጨረታ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል
Addis Zemen (Jul 15, 2026) የመጀመሪያ ዙር የሐራጅ ማስታወቂያ የሐራጅ ቁጥር ዳባ/0025/26 ዳሸን ባንክ በአዋጅ ቁጥር 97/90 እና1147/2011 በተሰጠው ሥልጣን መሠረት የሚከተለውን የተበዳሪ ወይም የአስያዥ ንብረት ባለበት ሁኔታ በሐራጅ ይሸጣል።
ዳሸን ባንክ አ.ማ. G+2 ህንፃ ባለበት ሁኔታ በሐራጅ ይሸጣል
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
Godina H/Lixaa Aanaa Gumbii Bordoddee Waajji- Ra Maallaqaa Aanaa Gumbii Bordoddee Bara Bajataa 2019tti Meeshaalee Barruu, Faarniichara Fi Elektiroon- Iksii Taajajila Hojii Mootummaatif Oolu Bituu Waan Bar- Baanneef Dorgomtonni Ulaagaa Armaan Gaditti Tarreef- Aman Guuttan Dorgomuu Kan Dandessan Ta’uu Isaa Ni Hubachiifna.
Kallacha Oromiyaa (Aug 20, 2026) Beeksisa Caalbaasii Marsaa 1ffa Bittaa Mee- shaalee Godina H/Lixaa Aanaa Gumbii Bordoddee Waajji- ra Maallaqaa
Naannoo Oromiyaa Godina Boorana Bahaatt Kan Argamu Manni Barnootaa Ifa Boruu Bultii Addaa Sadarkaa 2ffaa Nageellee Bara Baajata 2019tti Baajata Idilee Moo- Tummaa Isaaf Ramadameefi Baajeta Galii Keessoo Irraa Meeshaalee Dhumaa Barnootaa, Meeshaalee Qulqulli- Naa, Meeshaalee Barreeffamaa, Meeshaalee Dhaabbii Eleektirooniksiifi Meeshaalce Farnichaaraa/furnitures/, Maashina Midhaan Daaku, Maashina Daabboo Bilcheessu, Motora Doqdoqqee, Meeshaalee Ispoortiifi Huccuu Ispoortii Galtee Nyaata Barattoota Adda Addaa, Dhiyeessii Loon Foonii(qalmaa), Meeshaalee Dhaabbii Xixiqqaa, Meeshaalee Jijjirraa Konkoolaataa, Uffata Seeraa/dambiifi Nyaata Beelladootaa, Caalbaasii Ifaadhaan Waldorgomsiisee Bituu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Aug 20, 2026) Beeksisa Caalbaasii Marsaa 1faa Naannoo Oromiyaa Godina Boorana Bahaatt kan argamu Manni Barnootaa Ifa Boruu
Mootuummaa Naannoo Oromiyaatti Godina Gujii Aa- Naa Annaa Sorraatti Waajjira Maallaqa Aanaa A/A/Sor- Raa Manneen Hojii Mootummaa Aanichaa Kees- Satti Argamaniif Bara Baajata 2019tiif Wol-Dorgomisiisee Bituu Ni Bar- Baada.
Kallacha Oromiyaa (Aug 20, 2026) Beeksisa Caalbaasii Ifaa Bittaa Mee- shaalee Bara 2019 Mootuummaa Naannoo Oromiyaatti Godina Gujii Aa- naa
Godina Baalee Bahattii Wajjirri Mallaqaa Aanaa Gololchaa Manneen Hojii Motummaatif Bajata Bara 2019 Tin Meshalee Dhabbii Fi Dhumataa Wajjiraalee Motummaa Fi Gandootaf Calbasiin Ifaan Bitee Dhiyessuu Barbaada
Kallacha Oromiyaa (Aug 20, 2026) Beeksisa Caalbaasii IfaBittaa Meeshaalee Bar 2019 Godina Baalee Bahattii Wajjirri Mallaqaa Aanaa Gololchaa manneen hojii
Waajjira Mallaaqaa Godina Baaleetti Waajjirri Mallaqaa Aanaa Diinshoo Bara Baajataa 2019f Meeshaalee Taajaajila Garagaraatiif Kan Oolan Akkaatuma Armaan Gaditti Tarrefamaniin Jechuun Meeshaalee Barreefamaa, Uffata Danbii, Meeshaalee Dhumataa, Meeshaalee Qulqullinna Meeshaalee Elekirooniksii Addad Addaa Fi Farnicharoota Garagaraa Caalbaasii Ifaatiin Dorgomsiisee Bituu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Aug 20, 2026) Beeksisaa Caalbaasii Ifaa Marsaa 1ffaa Waajjira Mallaaqaa Godina Baaleetti Waajjirri Mallaqaa Aanaa Diinshoo Bara baajataa
The Ethiopian Red Cross Society Somali Regional Branch Invites Eligible Contractors (GC Grade 7, GWWC Grade 7 & Above) for the Supply and Installation of Roof Water Harvesting Systems and River Intake Pumps.
Reporter (Aug 26, 2026) Ref Nog: ERCS-SRB/WRK/0024/26 INVITATION TO BID The Ethiopian Red Cross Society Somali Regional Branch office invites eligible
The Ministry of Urban and Infrastructure Invites Sealed Bids for the Supply, Delivery, Installation, and Configuration of ICT Hardware and Smart Display Systems for the Ethiopia Construction Authority as Part of the Ethiopia Rural Connectivity for Food Security Program (RCFSP).
Ethiopian Herald (Aug 25, 2026) Invitation for Request for Bids Goods (One envelope Bidding process) Country: The Federal Democratic Republic
የኢትዮጵያ የክፍያ መንገዶች ኢንተርፕራይዝ የኤሌክትሮ ሜካኒካል እቃዎች እና መለዋወጫ መሳሪያዎች መግዛት ይፈልጋል
Reporter (Aug 26, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ የሀገር ውስጥ ግልፅ ጨረታ ቁጥር 08/2019 1. የኤሌክትሮ ሜካኒካል እቃዎች እና መለዋወጫ መሳሪያዎች አቅርቦት
አማራ ባንክ አ.ማ. የተለያዩ ንብረቶችን መሸጥ ይፈልጋል
Reporter (Aug 26, 2026) የሐራጅ ማስታወቂያቁጥር አማራ ባንክ 47/2018 አማራ ባንክ አ.ማ. በአዋጅ ቁጥር 97/90 እና 216/92 በተሰጠው ስልጣን መሠረት