Re-Invitation Tenders in 2021
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
Office Of Federal Auditor General፡ Procurement of Laptop Computer – Convertible (2-in-1)
Government (Mar 06, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/1bad892f-9705-431a-88fc-1793cd873a51/open Lot Information
ፌዴራል ከፍተኛ ፍርድ ቤት፡ ለም/ፕሬዘዳንት ቢሮ የሚሆን 1ኛ ደረጃ የመስተንግዶ እቃዎች ግዥ/2018/
Government (Mar 06, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/95bb8d39-ae36-4108-a3db-79bd4439754f/open Lot Information
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Calalaqaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beetel Kinfuufi M/A/Idaa Obbo Kifilee Isheetee isin jidduu falmii raawwii jiru ilaalchisee
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Calalaqaa Konkolaataa Automobilii Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beetel Kinfuufi M/A/Idaa Obbo Kifilee Isheetee isin jidduu falmii raawwii jiru ilaalchisee
Mana Murtii Aanaa Adaamii Tulluu Jiddoo Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Faaxumaa Qumbii fa’aa N-3 fi M/A/Idaa Mirgoo Qumbii fa’aa N-2 jidduu falmiiraawwii
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Calalaqaa Konkolaataa Mistibuushii Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Beeksisa caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beetel Kinfuufi M/A/Idaa Obbo Kifilee Isheetee jidduu falmii raawwiijiru ilaalchisee konkolaataa
Mana Murtii Aanaa Muuneessaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa 1 ffaa Aadde 1ffaa Aadde Gannat Gannat Eda’oo, Bosee Eda’oofi Aadde Jamiilaa Eda’oofi
Information Network Security Administration (INSA)፡ Procurement of ሪኩዚሸን Printing RFQ 104/2018
Government (Mar 06, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/da5d313e-96f7-4ec1-84bd-1b95d52c1943/open Lot Information
The Agricultural Transformation Institute Invites Sealed Bids for the Procurement of Small Ruminants (Sheep and Goats) – Lot 01 and Ruminant Concentrate Feed – Lot 02 for the Somali Region of Ethiopia.
Ethiopian Herald (Mar 06, 2026) Invitation to Bid Place and Date: Agricultural Transformation Institute. Procurement Reference Number: ATA-NCB-G-2026-0027 1. The