Re-Invitation Tenders in 2021

Register Now

አሁኑኑ ይመዝገቡ

Register Now

አሁኑኑ ይመዝገቡ

ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች

ፌዴራል ከፍተኛ ፍርድ ቤት፡ ለም/ፕሬዘዳንት ቢሮ የሚሆን 1ኛ ደረጃ የመስተንግዶ እቃዎች ግዥ/2018/

Government (Mar 06, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/95bb8d39-ae36-4108-a3db-79bd4439754f/open Lot Information

Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Calalaqaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beetel Kinfuufi M/A/Idaa Obbo Kifilee Isheetee isin jidduu falmii raawwii jiru ilaalchisee

Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Calalaqaa Konkolaataa Automobilii Gurguruu Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beetel Kinfuufi M/A/Idaa Obbo Kifilee Isheetee isin jidduu falmii raawwii jiru ilaalchisee

Mana Murtii Aanaa Adaamii Tulluu Jiddoo Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Faaxumaa Qumbii fa’aa N-3 fi M/A/Idaa Mirgoo Qumbii fa’aa N-2 jidduu falmiiraawwii

Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Calalaqaa Konkolaataa Mistibuushii Gurguruu Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Beeksisa caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beetel Kinfuufi M/A/Idaa Obbo Kifilee Isheetee jidduu falmii raawwiijiru ilaalchisee konkolaataa

Mana Murtii Aanaa Muuneessaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Mar 05, 2026) Caalbaasii M/A/Mirgaa 1 ffaa Aadde 1ffaa Aadde Gannat Gannat Eda’oo, Bosee Eda’oofi Aadde Jamiilaa Eda’oofi

Information Network Security Administration (INSA)፡ Procurement of ሪኩዚሸን Printing RFQ 104/2018

Government (Mar 06, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/da5d313e-96f7-4ec1-84bd-1b95d52c1943/open Lot Information

The Agricultural Transformation Institute Invites Sealed Bids for the Procurement of Small Ruminants (Sheep and Goats) – Lot 01 and Ruminant Concentrate Feed – Lot 02 for the Somali Region of Ethiopia.

Ethiopian Herald (Mar 06, 2026) Invitation to Bid Place and Date: Agricultural Transformation Institute. Procurement Reference Number: ATA-NCB-G-2026-0027 1. The

አዋሽ ኢንሹራንስ አ.ማ. ከባድና ቀላል ተሽከርካሪዎች፣ የተሽከርካሪ መለዋወጫ ዕቃዎች እና ኢንሹራንሱ ሲገለገልባቸው የነበሩ ቀላል ተሽከርካሪዎች፣ ቁሳቁሶችንና ሌሎችንም ባሉበት ሁኔታ በጨረታ ለመሸጥ ይፈልጋል

Addis Zemen (Mar 06, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ አዋሽ ኢንሹራንስ አ.ማ. የካሣ ክፍያ ፈፅሞባቸው ከደንበኞቹ የተረከባቸውን ከባድና ቀላል ተሽከርካሪዎች፣ የተሽከርካሪ መለዋወጫ