Re-Invitation Tenders in 2021
Addis Zemen (Mar 09, 2026) ለሁለተኛ ጊዜ የወጣ የጨረታ ማስታወቂያ የጉራጌ ሕዝብ ራስ አገዝ ልማት ድርጅት (ጉሕራልድ) በወልቂጤ ከተማ ግቢ ውስጥ የሚገኙ ያገለገሉ ተሽከርካሪዎችን ሞተር ሳይክሎችን የመለዋወጫ ዕቃዎችን፣ የጋረዥ ዕቃዎችን፣
የጉራጌ ሕዝብ ራስ አገዝ ልማት ድርጅት (ጉሕራልድ) በወልቂጤ ከተማ ግቢ ውስጥ የሚገኙ ያገለገሉ ተሽከርካሪዎችን፣ ሞተር ሳይክሎችን፣ የመለዋወጫ ዕቃዎችን፣ የጋረዥ ዕቃዎችን፣ ቸርኬዎችን፣ ባሌስትራዎችን እና ልዩ ልዩ ብረታ ብረቶችን በኪሎ ግራም (በሚዛን) ለመሸጥ ይፈልጋል
Government (Mar 10, 2026) የመንግስት ግዢ ጨረታ ሲያወጡ ቀኑን ስለሚቀያይሩት በየጊዜው ማየት እንዳትረሱ ቀኑ ቢቀየር ሃላፊነት አንወስድም! https://production.egp.gov.et/egp/bids/all/tendering/9ee31216-7100-43fb-80a2-5a594c590bbe/open Invitation to Bid Procurement of Food and Beverages Procurement Reference No: DBU-NCB-G-0075-2018-BID-OpenProcurement
Debre Birhan University፡ Procurement of Food and Beverages
Addis Zemen (Mar 09, 2026) ለሁለተኛ ጊዜ ያገለገሉ ተሽከርካሪዎች ሽያጭ የጨረታማስታወቂያ የጨረታ ቁጥር 001/2018 የጉራጌ ዞን ገደባኖ ጉታዘር ወለኔ ወረዳ ፋይናንስ ጽ/ቤት ለወረዳው አገልግሎት ሲሰጡ ቆይተው ብልሽት የገጠመውን ተሽከርካሪ በግልፅ
የጉራጌ ዞን ገደባኖ ጉታዘር ወለኔ ወረዳ ፋይናንስ ጽ/ቤት ለወረዳው አገልግሎት ሲሰጡ ቆይተው ብልሽት የገጠመውን ተሽከርካሪ በግልፅ ጨረታ አወዳድሮ መሸጥ ይፈልጋል
Addis Zemen (Mar 09, 2026) የተያዙና የተወረሱ ልዩ ልዩ ዕቃዎች ሽያጭ ማስታወቂያ ቁጥር 43/2018 በአዲስ አበባ ቃሊቲ ጉምሩክ ቅ/ጽ/ቤት የተተው፣ የተወረሱ እና በኮንትሮባንድ ተይዘው የሚገኙ የተለያዩ ንብረቶችን የተሽከርካሪ መለዋወጫዎችን፣ ሞባይሎች፣
በአዲስ አበባ ቃሊቲ ጉምሩክ ቅ/ጽ/ቤት የተተው፣ የተወረሱ እና በኮንትሮባንድ ተይዘው የሚገኙ የተለያዩ ንብረቶችን በግልፅና በሃራጅ ባሉበት ሁኔታ በጨረታ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
Godina Gujii Waajjiraa Maallaqaa Aanaa Daamaa Manneen Hojii Mootummaa Aanichaa Keessatti Argamaniif Meeshaalee Dhumoo Barreeffamaa Fi Meeshaalee Qulqullinaa,Meeshaalee Dhaabbii Xixiqqoo Biiroo Keessaa,Bittaa Korboo Konkolaataa Fi Baatirii Konkolaataa, Uffata Seeraa Hojjattoota Deeggarsaa, Meeshaalee Elektirooniksii Fi Dhaabbii(Furniture), Meeshaalee Ijaaarsaa Bittaa Sanyii Adda Addaa FiJenereeteroota Bara Baajataa 2019tiif Ooluu Caalbaasii Ifaatiin Wal-dorgoomsiisee -bituu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisaa Caalbaasii Bittaa Meeshaalee Godina Gujii Waajjiraa Maallaqaa Aanaa Daamaa Manneen hojii Mootummaa Aanichaa keessatti
Ayat Share Company is Inviting Qualified Grade Two and Above Architectural Firms to Participate in an Open Design Competition for the Renovation and Expansion of the Ras Hotel.
Reporter (Aug 02, 2026) Invitation Brief for Architectural Design Competition 4B+G+57 Hotel and Multi-Purpose Building Complex 1. Background Ayat Share
Ethio Telecom Invites Eligible Bidders for the Procurement of Various Branding Tasks for the Central North Region (Debre Berhan), Including its Service Centers, Shops, Franchises, and Master Agents.
Ethiopian Herald (Aug 02, 2026) FLOATING DATE: AS OF AUGUST 5, 2026RFQNo.4286709 Requirement Ethio telecom invites eligible bidders for the procurement
The Office of the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR), Representation Office in Ethiopia, Addis Ababa, Invites Qualified and Registered Suppliers to Participate in Different Services.
Capital (Aug 02, 2026) Tender Notice The Office of the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR), Representation Office in
Godina Booranaatti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Taltallee Meeshaalee Dhumeeyyii, Elektirooniksii, Goommaa Konkolaataa Fi Motorsaayikilii, Uffata Seeraa Hojjattootaa Fi Meeshaalee Dhaabbii Bara Baajataa 2019’ftajaajila Seektaroota Sadarkaa Aanaa Jiraniifbarbaachisan Caalbaasii Ifaan Dorgomsiisuun Bituu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii Bittaa Meeshaalee Godina Booranaatti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Taltallee Meeshaalee Dhumeeyyii, Elektirooniksii, Goommaa Konkolaataa
Godina Gujiiti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Waadaraa Manneen Hojii Mootummaa Aanichaa Keessatti Argaamanif 1. Meeshaalee Barreesaa, 2. Qulqulleessaa, 3. Dhaabbii, 4. Dhaabbii Dhummataa, 5. Bittaa Elktrooniksii 6.Uffataa Seeraa Hojjataa 7. Motoorsaakilootaa Fi Kkf Bara Bajaata 2019 Tiif Caal-baasii Ifaatiin Wal-dorgomsisee Bituu Barbada
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii Ifaa Marsaa 1ffaa Godina Gujiiti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Waadaraa Manneen Hojii Mootummaa Aanichaa
Waajjira Mallaqaa Aanaa Gooroo Meeshaalee Barreeffamaa, Meeshaalee Qulqulliinaa, Meeshaalee Dhaabbataa Biiroo Keessa, Dhumaata,Meeshaalee Fi Farnicharoota Uffata Seera, Gatii Hodhaa Uffata Seera, Electrooniksii, Motor Saayikilii, Meeshaalee Konkolaataa Ijaarsaa, Gommaa Motorootaa, Meeshaalee BLTO, Meeshaalee Hospitaala, Nyaataa Hospitaala Meeshaalee Sagantaalee Garagaraa Fi Kan Biroos Caalbaasii Ifaan Dorgomsiisee Bituu Barbaadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisaa Caalbaasii Ifaa Bittaa Meeshaalee Lakk.01/2019 Godinaa Baalee Aanaa Gooroottii Waajjirrii Maallaqaa Aanaa Gooroo Seektaroota
Ministry of Culture & Sport: Procurement of Printing and Publishing Services
Government (Aug 03, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/406065c2-f387-4fb2-a4ab-db7a8fd60029/open Lot Information
Mana Murtii Aanaa Boosaat Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa caalbaasii M/A/Mirgaa Yaamii Gammachuu faa N-4 fi M/A/Idaa Obbo Gammachuu Bantii jidduu falmii raawwii