Re-Invitation Tenders in 2021
Government (Mar 11, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the Electronic Government Procurement website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/tendering/3ac68c95-a622-432a-bd4a-e8783ab3b819/open Reference Number: ECC-NCB-G-0266-2018-BID-Open-Re-bid-Re-bid Lot Reference: ECC/NCB/G/2018/BID Procurement Information Procurement Type:
Ethiopian Customs Commission: የተፈጥሮ አበባ ግዥ
Government (Mar 11, 2026) የመንግስት ግዢ ጨረታ ሲያወጡ ቀኑን ስለሚቀያይሩት በየጊዜው ማየት እንዳትረሱ ቀኑ ቢቀየር ሃላፊነት አንወስድም! “ https://production.egp.gov.et/egp/bids/all/tendering/c3a7966e-4c14-4ebb-bbf0-5d0f167204e0/open ” Invitation to Bid “ Procurement of Uniforms” Procurement Reference No:
Federal High Court Would Like To Procure Uniforms
Government (Mar 10, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/df4e365d-1856-4254-befe-ffba0e8b014d/open Lot Information Procurement Reference Number: MWU-NCB-G-0130-2018-PUR Object of Procurement: መወዩ ጎባ ህ/ጤ/ሳይ/ኮሌጅ
Madda Walabu University: መወዩ ጎባ ህ/ጤ/ሳይ/ኮሌጅ Ultrasound Machine Spare Part Maintenance በድጋሜ 2018
Government (Mar 10, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the Electronic Government Procurement website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/tendering/0614550e-f2d6-4f4b-8fd7-cca1f806c691/open Reference Number: MWU-NCB-G-0158-2018-BID-Open Lot Reference: MWU/BID/የታሸገ ውሃና ለስላሳ ለመወዩ ዋናው
Madda Walabu University Procurement of የታሸገ ውሃ ለመወዩ ዋናው ካምፓስ 2018/በድጋሜ
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
Commercial Bank of Ethiopia Invites Interested and Qualified Bidders Suppliers for the Purchase of Goods and Services
Fortune (Aug 02, 2026) Invitation for National Competitive Bid 1. Commercial Bank of Ethiopia, invites interested and qualified bidders suppliers
Commercial Bank of Ethiopia, Invites Interested and Qualified Bidders/suppliers for the Purchase of the Scanner Machine, Welding Machine, Portable MIG Welding Equipment, Power Quality Analyzer/Data Logger & Thermal Imaging Camera(Infrared)
Reporter (Aug 02, 2026), Fortune (Aug 02, 2026) COMMERCIAL BANK OF ETHIOPIA INVITATION FOR NATIONALCOMPETITIVE BID Commercial Bank of Ethiopia,
Bulchiinsa Mootummaa Naannoo Oromiyaa Godina Harargee Lixaa Aanaa Hawwii Guddinaatti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Hawwii Guddinaa Baajata Idilee Bara 2019 Irraa Waajjiraalee Adda Addaa Isa Jala Jiraniif Meeshaalee Barruu, Meeshaalee Qulqullinaa, Meeshaalee Adda Addaa, Meeshaalee Farnicharaa Fi Meeshaalee Elektirooniksii Caalbaasii Ifaadhaan Dorgomsiisee Bituu Barbaada. Kanaafuu, Dorgomtoonni Dorgomuu Barbaaddan Ulaagaalee Armaan Gadii Kana Guutuu Dandessan Akka Dorgomtan Isin Beeksifna
Addis Zemen (Aug 02, 2026) Beeksisa Caalbaasii Ifaa Yeroo 1ffaa Bulchiinsa Mootummaa Naannoo Oromiyaa Godina Harargee Lixaa Aanaa Hawwii Guddinaatti
Godina Harargee Bahaattii Waajjira Maallaqaa Aanaa MeettaaMeeshaalee Barruu, Meeshaalee Qulqullinaa, Meeshaalee Elektirooniksii, Meeshaalee Farnicharaa, Uffata Seeraa, Gommaa Konkolaataa, Meeshaalee Spare Part Motorsaaykilaa Fi Meeshaalee Kolleejii Bito Caalbaasii Ifaa Baasce Bituu Waan Barbaaduuf Dorgomtoonni Ulaagaalee Asii Gadii Guuttan Dorgomuu Ni Dandeessu
BARRIISAA (Aug 02, 2026) Beeksisa Caalbaasii Ifaa Godina Harargee Bahaatti kan argamu Waajjirri Maallaqaa Aanaa Meettaa bara 2019tti caalbaasii ifaa
St. Paul’s Hospital Millennium Medical College: Procurement of Electronics Equipment
Government (Aug 03, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/2c1a3d49-56dc-4eb5-a22a-de2bbf25d9bf/open Lot Information
Houses of Peoples Representative: Procurement of 148 ካሬ ግራናይት ደረጃውን በጠበቀ መልኩ የሚነጠፍ and Other
Government (Aug 03, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/9c3df193-8962-4f95-87a0-4d17740e6185/open Lot Information
Bulchiinsa Mootummaa Naannoo Oromiyaa Godina Shawaa Lixaatti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Meettaa Walqixxewaldorgomsiisee Caalbaasii Ifaatiin Bituu Barbaadae Meeshaalee Adda Addaa Bara 2019 Tti Ooluu
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii 1ffaa Bulchiinsa Mootummaa Naannoo Oromiyaa Godina Shawaa Lixaatti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Meettaa Walqixxee
Godina Shawaa Kaabaa Aanaa Abb/Nya’aa Medium Density Fiber Board (MDF)gurguruu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii Ifaa Mootummaa Naannoo Oromiyaa Godina Shawaa Kaabaa Aanaa Abb/Nya’aatti Waajjirri Qonnaafi Lafaa Aanaa
Yuuniiyeenii HG Oomishittota Kuduraa Fi Muduraa Maqii Baatuu IGD Teessoo, Godina Shawaa Bahaa,Magaalaa Maqii Caalbaasii Ifaatiin Konkolaataa Siinno Tiraakii Moofaa Kan Hojatu Baayyinni Isaa 1 (tokko) Gabbinaa Fi Harkifamaa (Boottee Boba’aa Fe’u) Walfaanan Gatii Ka’umsaa Vaatiin Dura Qar 10,000,000.00 (Miliiyoona Kudhan) Tti Gurguruu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii Marsaa 2 Gurgurtaa Konkolaataa SINO TRUCK tiif bahe.( Caalbaasii Biyya Keessaa (National Bid)