Re-Invitation Tenders in 2021
Reporter (Mar 15, 2026) INVITATION TO BID 1. Ethiopian Deposit Insurance Fund invites interested bidders for the supply of the following item. Lot No. Item Description Bid Reference No Bid
Ethiopian Deposit Insurance Fund Invites Bids for the Supply of One Electric Vehicle.
Reporter (Mar 15, 2026) ለመጀመሪያ እና ለሁለተኛ ጊዜ የወጣ የሐራጅ ማስታወቂያ የኦሮሚያ ኅብረት ሥራ ባንክ አክሲዮን ማህበር በብድር የሰጠው ገንዘብ በብድር ውሉ መሰረት ስላልተከፈለ ባንኩ በተሻሻለው አዋጅ ቁጥር 97/90 በተሰጠው
ኦሮሚያ ኅብረት ሥራ ባንክ አክሲዮን ማህበር ንብረቶች በግልጽ ጨረታ አወዳድሮ መሸጥ ይፈልጋል
Reporter (Mar 15, 2026) የሐራጅ ማስታወቂያ ኦሮሚያ ባንክ በአዋጅ ቁጥር 97/90 እና 216/92 በተሰጠው ሥልጣን መሠረት ለሰጠው ብድር በዋስትና የያዘውን በሰንጠረዡ ላይ የተዘረዘሩትን ንብረቶች ባሉበት በግልጽ ሐራጅ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል።
ኦሮሚያ ባንክ የጋራ መኖሪያ ቤት ባሉበት በግልጽ ሐራጅ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል
Reporter (Mar 15, 2026) የሐራጅ ሽያጭ ማስታወቂያ ቁጥር፡ ሲባ/ህአዲ/ከራጅ/022/2018 ሲንቄ ባንክ አ.ማ በአዋጅ ቁጥር 97/1990 (እንደተሻሸለዉ) እና አዋጅ ቁጥር 1147/2011 በተሰጠው ሥልጣን መሠረት ቀጥሎ የቀረቡትን ንብረቶች በግልፅ ጨረታ አወዳድሮ ለመሸጥ
ሲንቄ ባንክ አ.ማ. ንብረቶች መሸጥ ይፈልጋል
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
የኢትዮጵያ ቡና ስፖርት ክለብ የክለቡን 50ኛ ዓመት የምስረታ በዓል አስመልክቶ በተለያዩ ዝግጅቶች ማክበር ይፈልጋል ስለሆነም በኢቨንት ኦርጋናይዘር ሙያ ያሉ ድርጅቶችን ይፈልጋል
Reporter (Aug 09, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ የኢትዮጵያ ቡና ስፖርት ክለብ የክለቡን 50ኛ ዓመት የምስረታ በዓል አስመልክቶ በተለያዩ ዝግጅቶች ማክበር ይፈልጋል።
Mootummaa Naannoo Oromiyaatti Waajjirri Maallaqaa Godina Harargee Bahaa Meeshaalee Barruu, Qulqullinaa, Elektirooniksii, Farnicharoota, Goommaafi Baatirii Konkolaataa Adda Addaa Seektaroota Godinaatiif Caalbaasii Ifaatiin Dorgomsiisee Bittaa Gaggeessuu Barbaada. Kanaafuu Dorgomtoonni Ulaagaalee Armaan Gadii Kana Guuttan Caalbaasicha Irratti Akka Hirmaattan Afeeramtanii Jirtu
BARRIISAA (Aug 09, 2026) Beeksisa Caalbaasii Lakkoofsa 01/2019 Mootummaa Naannoo Oromiyaatti Waajjirri Maallaqaa Godina Harargee Bahaa meeshaalee barruu, qulqullinaa, elektirooniksii,
በኦሮሚያ ክልላዊ መንግሥት በሸገር ከተማ አስተዳደር የገላን ክ/ከተማ ገ/ጽ/ቤት የጽህፈት መሣሪያ፣ የመኪና ጎማ፣ ፈርኒቸር፣ ኤሌክትሮኒክስ፣ የደንብ ልብስ፣ የቴክኒክ እና ሙያ እቃዎች፣ የፒካፕ መኪና እና ትንንሽ የቤት መኪና ኪራይ መከራየት ይፈልጋል
Addis Zemen (Aug 09, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ በኦሮሚያ ክልላዊ መንግሥት በሸገር ከተማ አስተዳደር የገላን ክ/ከተማ ገ/ጽ/ቤት በ2019 የበጀት ዓመት ለመጀመሪያ
Ministry of Finance: Procurement of Spare Parts
Government (Aug 10, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/58c66dc0-0171-4fb2-9545-6c0b816644e7/open Lot Information
Mana Murtii Ol’aanaa Godina Wallaggaa Bahaa Mana Daldalaa Fi Mana Ciisichaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisaa Caalbaasii 1 ffaa Raawwiin Himataan Taaggalee Askiidom fi Raawwiin Himatamaan Askiidom Damballoo gidduu falmii
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa G/Gujee Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii R/Himataan Obbo Darajjee Fedhasaa fi R/Himatamaa Obbo Heenook Kabbadaa jidduu falmii raawwii jiru
Mana Murtii Ol’aanaa Godina Wallagga Bahaa Mana Jireenyaa Gurgurr Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Mana Qopheessaa Magaalaa Naqamtee fi Murtii Abbaa Idaa 1faa Dhaabbata Ijaarsa Waliigalaa
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Boolee Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beteleeheem Ayinaalamifi M/A/Idaa nObbo Toomaas Dheeressaa jidduu falmii jiru ilaalchisee mana
Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Dambalaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Dabballee Gadaa fi M/A/Idaa Obbo Gammadaa Badhaasoofi Makkiyaa Jundii jidduu falmii raawwii