Re-Invitation Tenders in 2021

Register Now

አሁኑኑ ይመዝገቡ

Reporter (Mar 29, 2026) የኤግዚቢሽን ማዕከልና የገበያ ልማት ድርጅት Exhibition Center and Market Development Enterprise የጨረታ ማስታወቂያ በድጋሚ የጨረታ ቁጥር 024/2018 የኤግዚቢሽን ማዕከልና የገቢያ ልማት ድርጅት በ2018 በጀት አመት አገልግሎት

የኤግዚቢሽን ማዕከልና የገቢያ ልማት ድርጅት በ2018 በጀት አመት አገልግሎት የሚውሉ፣ የኤሌክትሪክ፣ ኤሌክትሮኒክስ የኢንፎርሜሽን ኮሙኒኬሽን (IT) እና የቴክኒክ ዕቃዎችና መሳሪያዎችና ተዛማጅ እቃዎች በግልፅ ጨረታ አወዳድሮ ለመግዛት ይፈልጋል

Reporter (Mar 29, 2026) የሐራጅ ሽያጭ ማስታወቂያ አቢሲንያ ባንክ አማ በአዋጅ ቁጥር 97/1990 (እንደተሻሻለው) በተሰጠው ሥልጣን መሠረት በሰንጠረዡ የተመለከቱትን ንብረቶች ባለብት ሁኔታ በግልጽ የሀራጅ ጨረታ እወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል። ተጫራቾች ለጨረታው

አቢሲንያ ባንክ አ.ማ መኖሪያ ቤት በግልጽ የሀራጅ ጨረታ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል

Addis Zemen (Mar 30, 2026) የድርድር ሽያጭ ማስታወቂያ የኢትዮጵያ ልማት ባንክ ደብረ ማርቆስ ዲስትሪክት በሊዝ ፋይናንሲንግ ለህሩማህ ትሬዲንግ ኃ/የተ/የግል ማህበር የሰጠውን የማር ውጤቶች ማቀነባበሪያ ማሽነሪዎች ተከራዩ የኪራይ ክፍያውን በካፒታል እቃ

የኢትዮጵያ ልማት ባንክ ደብረ ማርቆስ ዲስትሪክት በሊዝ ፋይናንሲንግ ለሀሩማህ ትሬዲንግ ኃ/የተ/የግል ማህበር የሰጠውን የማር ውጤቶች ማቀነባበሪያ ማሽነሪዎች ተከራዩ የኪራይ ክፍያውን በካፒታል እቃ ዱቤ ግዥና ኪራይ ውሉ መሰረት ሊከፍል ባለመቻሉ በተሰጠው ስልጣን መሰረት ተረክቦ በድርድር መሸጥ ይፈልጋል

Reporter (Mar 29, 2026) Invitation to Re-Bid for Printing Addis Ababa Business Directory 2026/27 I.AACCSA, established in 1947, is Ethiopia’s leading business membership organization, dedicated to promoting private sector growth

The Addis Ababa Chamber of Commerce & Sectorial Associations (AACCSA) Invites Bids for the Printing of the Addis Ababa Business Directory 2026/27.

Register Now

አሁኑኑ ይመዝገቡ

ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች

Mana Murtii Ol’aanaa Godina Wallagga Bahaa Mana Jireenyaa Gurgurr Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Mana Qopheessaa Magaalaa Naqamtee fi Murtii Abbaa Idaa 1faa Dhaabbata Ijaarsa Waliigalaa

Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Boolee Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Aadde Beteleeheem Ayinaalamifi M/A/Idaa nObbo Toomaas Dheeressaa jidduu falmii jiru ilaalchisee mana

Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Dambalaa Mana Jireenyaa Gurguruu Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii M/A/Mirgaa Dabballee Gadaa fi M/A/Idaa Obbo Gammadaa Badhaasoofi Makkiyaa Jundii jidduu falmii raawwii

Ethio Telecom, Southwest West Region Invites Eligible Bidders for the Procurement of Outsource Cleaning Services Under RFQ No. 4286799.

ethiotelecom (Aug 10, 2026) Floating Date: As of 10/08/2026RFQ No. 4286799Requirements 1. Ethio telecom, Southwest west Region invites all interested

Mana Murtii Aanaa Kutaa Magaalaa Calalaqaa Sibiilaa Gurgurru Barbadaa

Kallacha Oromiyaa (Aug 06, 2026) Beeksisa Caalbaasii R/Himattoonni Obbo Habtaamuu Shifarraawu N-54 fi R/ himatamaan Dhaabbata Absiniyaa Ekispoortii Qeeraa I/G/M

The Commercial Bank of Ethiopia (CBE) Invites Interested and Qualified Bidders for the Purchase of Two Vault Cabinets Under a National Competitive Bid and One-time Contract.

Reporter (Aug 09, 2026), Fortune (Aug 09, 2026) COMMERCIAL BANK OF ETHIOPIA Invitation for National Competitive Bid (Re-bid) 1.Commercial Bank

Mootummaa Naannoo Oromiyaa Godina Booranaa Aanaa Gomooleetti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Gomoolee Bara Baajataa 2019tti Waajjiraalee Mootummaa Aanichaaf Kan Oolu Meeshaalee Barreeffamaa, Meeshaalee Qulqullinaa, Meeshaalee Dhumaa Dhaabbii Biiroo Meeshaalee Elektirooniksii, Farniicheroota, Uffata Seeraa Hojjettoota Mootummaa, Doqdoqqeewwaniifi Goommaa Konkolaataa Caalbaasii Ifaan Dorgomsiisee Bituu Barbaada

Mootummaa Naannoo Oromiyaa Godina Booranaa Aanaa Yaaballoo Waajjimi Mal Laqaa Aanaa Yaaballoo Bara Baajataa 2019ti Waajjiraalee Mootummaa Aarichal Kan Oolu Meeshaalee Barreeffamaa, Meeshaalee Quiqullinaa, Meeshaales Human Dhaabbii Biiroo Meeshaalee Elektirooniksii, Fariicheroota, Uffata Seeraa Hojjetonta Mootummaa, Dogdoqqeewwaniifi Gommaa Konkolaataa Caalbaasii Ifaan Dorgomaisee Bituu Barbaada

Pastoralist Concern (PC) Invites Sealed Bids for the Supply and Installation of Solar Power Pumps, Controllers, and Submersible Pumps (Lot 1) and a 10 KW Backup Power Solution Including Batteries and Inverters (Lot 2) for Project Sites in Kuraly Kebele (Dollo Bay Woreda) and Yugat Kebele (Dollo Ado Woreda) in the Somali Regional State.