Re-Invitation Tenders in 2021
Addis Zemen (Apr 13, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ የአዲስ ከተማ አጠቃላይ ሁለተኛ ደረጃ ት/ቤት የፋይናንስ ግዢ እና ንብረት አስተዳደር ለ2018 ዓ.ም በጀት አመት ቁጥር 002 /2018 አገልግሎት ላይ የሚውል ከዚህ በታች
የአዲስ ከተማ አጠቃላይ ሁለተኛ ደረጃ ትምህርት ቤት ኮምፒተር እና ጀኔሬተር እቃዎች በጨረታ አወዳድሮ መግዛት ይፈልጋል
Reporter (Apr 12, 2026) የጨረታ ማስታወቂያ 1. የተለያዩ ያገለገሉ ተሽከርካሪዎች ጨረታ ቁጥር 008/2025/26 የኢትዮጵያ ንግድ ባንክ ብዛታቸው 3 የሆኑ የተለያዩ ያገለገሉ ተሽከርካሪዎችን ባሉበት ሁኔታ በድጋሚ ጨረታ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል። 1.
የኢትዮጵያ ንግድ ባንክ የተለያዩ ያገለገሉ ተሽከርካሪዎች እና የተለያዩ ያገለገሉ ንብረቶች ባሉበት ሁኔታ በጨረታ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል
Addis Zemen (Apr 13, 2026) በድጋሚ የወጣ የግልፅ ጨረታ ማስታወቂያ የአዲስ አበባ ከተማ አስተዳደር ቱሪዝም ኮሚሽን በ2018 በጀት ዓመት የተለያዩ ዕቃዎችን በግልፅ ጨረታ አወዳድሮ መግዛት ይፈልጋል፡፡ በዚሁ መሠረት ከታች የተዘረዘሩትን
የአዲስ አበባ ከተማ አስተዳደር ቱሪዝም ኮሚሽን በ2018 በጀት ዓመት የተለያዩ ዕቃዎችን በግልፅ ጨረታ አወዳድሮ መግዛት ይፈልጋል
Reporter (Apr 12, 2026) የሐራጅ ማስታወቂያ ኦሮሚያ ባንክ በአዋጅ ቁጥር 97/90 እና 216/92 በተሰጠው ሥልጣን መሠረት ለሰጠው ብድር በዋስትና የያዘዉን በሰንጠረዡ ላይ የተዘረዘሩትን ንብረቶች ባሉበት በግልጽ ሐራጅ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል::
ኦሮሚያ ባንክ በዋስትና የያዘዉን ንብረቶች በግልጽ ሐራጅ አወዳድሮ ለመሸጥ ይፈልጋል
ለ3ኛ ና ከዚያ በላይ የወጡ ጨረታዎች
Hawassa University: Procurement of Stationery Materials
Government (Aug 03, 2026) Please click on this Link in order to Bid on the EGP website https://production.egp.gov.et/egp/bids/report/purchasing/aafd17a7-2317-4c9d-9003-419383f9a64b/open Lot Information
Godina Harargee Lixaa Aanaa Gubbaa Qorichaa Meeshaalee Adda Addaa Bituu Barbadaa
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii Bittaa Meeshaalee Godina Harargee Lixaa Aanaa Gubbaa Qorichaati Waajjirri Maallaqaa Aanaa Gubbaa Qorichaa
The United Nations Economic Commission for Africa (UNECA) Invites Interested Bidders To participate in a Closed Bid Exercise for the Sale of Unserviceable Printers, Scrap Carpets and Scrap Metals.
Capital (Aug 02, 2026), Fortune (Aug 02, 2026) INVITATION TO BID Sale of Unserviceable Printers, Scrap Carpets and Scrap Metals
Godina Gujii Waajjiraa Maallaqaa Aanaa Daamaa Manneen Hojii Mootummaa Aanichaa Keessatti Argamaniif Meeshaalee Dhumoo Barreeffamaa Fi Meeshaalee Qulqullinaa,Meeshaalee Dhaabbii Xixiqqoo Biiroo Keessaa,Bittaa Korboo Konkolaataa Fi Baatirii Konkolaataa, Uffata Seeraa Hojjattoota Deeggarsaa, Meeshaalee Elektirooniksii Fi Dhaabbii(Furniture), Meeshaalee Ijaaarsaa Bittaa Sanyii Adda Addaa FiJenereeteroota Bara Baajataa 2019tiif Ooluu Caalbaasii Ifaatiin Wal-dorgoomsiisee -bituu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisaa Caalbaasii Bittaa Meeshaalee Godina Gujii Waajjiraa Maallaqaa Aanaa Daamaa Manneen hojii Mootummaa Aanichaa keessatti
Ayat Share Company is Inviting Qualified Grade Two and Above Architectural Firms to Participate in an Open Design Competition for the Renovation and Expansion of the Ras Hotel.
Reporter (Aug 02, 2026) Invitation Brief for Architectural Design Competition 4B+G+57 Hotel and Multi-Purpose Building Complex 1. Background Ayat Share
Ethio Telecom Invites Eligible Bidders for the Procurement of Various Branding Tasks for the Central North Region (Debre Berhan), Including its Service Centers, Shops, Franchises, and Master Agents.
Ethiopian Herald (Aug 02, 2026) FLOATING DATE: AS OF AUGUST 5, 2026RFQNo.4286709 Requirement Ethio telecom invites eligible bidders for the procurement
The Office of the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR), Representation Office in Ethiopia, Addis Ababa, Invites Qualified and Registered Suppliers to Participate in Different Services.
Capital (Aug 02, 2026) Tender Notice The Office of the United Nations High Commissioner for Refugees (UNHCR), Representation Office in
Godina Booranaatti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Taltallee Meeshaalee Dhumeeyyii, Elektirooniksii, Goommaa Konkolaataa Fi Motorsaayikilii, Uffata Seeraa Hojjattootaa Fi Meeshaalee Dhaabbii Bara Baajataa 2019’ftajaajila Seektaroota Sadarkaa Aanaa Jiraniifbarbaachisan Caalbaasii Ifaan Dorgomsiisuun Bituu Barbaada.
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii Bittaa Meeshaalee Godina Booranaatti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Taltallee Meeshaalee Dhumeeyyii, Elektirooniksii, Goommaa Konkolaataa
Godina Gujiiti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Waadaraa Manneen Hojii Mootummaa Aanichaa Keessatti Argaamanif 1. Meeshaalee Barreesaa, 2. Qulqulleessaa, 3. Dhaabbii, 4. Dhaabbii Dhummataa, 5. Bittaa Elktrooniksii 6.Uffataa Seeraa Hojjataa 7. Motoorsaakilootaa Fi Kkf Bara Bajaata 2019 Tiif Caal-baasii Ifaatiin Wal-dorgomsisee Bituu Barbada
Kallacha Oromiyaa (Jul 30, 2026) Beeksisa Caalbaasii Ifaa Marsaa 1ffaa Godina Gujiiti Waajjirri Maallaqaa Aanaa Waadaraa Manneen Hojii Mootummaa Aanichaa